E-mail: bellaella@bellaella.pl

BYAS Body Lifter

Loading
ładuję..
1.jpg
2.jpg
2.jpg

Problemy, które możesz rozwiązać za pomocą BYAS Body Lifter:

 • Redukcja cellulitu
 • Wyelimowanie złogów tłuszczowych w problematycznych miejscach
 • Ujędrnienie skóry, przywrócenie sprężystości „luźnej skórze”
 • Wzmocnienie mięśni

BYAS Body Lifter to kombinacja zaawansowanych technologii, sprawdzonych w gabinetach kosmetycznych. Ich połączenie zostało opatentowane przez WellStar – technologia multisynchroniczna Tm, czyli elektryczna stymulacja mięśni, radiofrekwencja, mikrowibracje. Do tego redukcja tkanki tłuszczowej wspierana jest przez żel tonizujący BYAS Forming Gel, który zawiera specjalny kompleks odżywczy oraz substancje przyspieszające spalanie tłuszczu, np. kofeinę. Podczas regularnego stosowania BYAS Body Lifter zalecane jest także przyjmowanie suplementów diety wspomagających proces pozbywania się tłuszczu.

Na czym polegają technologie zastosowane w BYAS Body Lifter

Radiofrekwencja

Wspomaga redukcję tłuszczu, usuwa nagromadzenie go w problematycznych strefach, ujędrnia skórę.

Urządzenie BYAS Face Lifter posiada kilka programów z zastosowaniem fal radiowych o różnych częstotliwościach.

 • Program RF Slimming (wyszczuplanie)
  Fale radiowe o częstotliwości 300kHz docierając do skóry rozgrzewają ją i dbają o redukcję tkanki tłuszczowej w głębokich warstwach.
 • Program Shaping (modelowanie)
  Fale radiowe o częstotliwości 500kHz docierają do środkowych warstw tkanki podskórnej i zwalczają cellulit oraz nieweilkie depozyty tzw. poduszeczki tluszczowe.
 • Program Stretching (napinanie)
  Fale radiowe o częstotliwości 1 mHz docierają do górnych warstw skóry właściwej i napinają włókna kolagenowe.
 • Programy Smoothing (wygladzanie), Firming (ujędrnianie), Lifting (podnoszenie)
  Poprzez elektryczną stymulację mięśni wzmacniają i odbudowują mięśnie. Badania kliniczne dowodzą, że dzięki EMS mięśnie powiększyły się przeciętnie o około 20%.

Jak to się dzieje?

 • Redukcja złogów tłuszczowych. Komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na działanie temperatury, zarówno wysokiej, jak i niskiej. Dzięki temu zabiegi wykorzystujące takie temperatury są dla nas bezpieczne. Działają wybiórczo tylko na tkankę tłuszczową. Inne komórki Są bezpieczne i nienaruszone. Gdy energia przenoszona przez falę radiową dociera do skóry odczuwana jest jako ciepło. Tkanka nagrzewa się, co sprawia, ze komórki tłuszczowe rozczelniają się, przez ich błony komórkowe uwalnia się płynny tłuszcz, jest on jakby odpompowywany na zewnątrz. Komórki tłuszczowe – adipocyty – stają się dzięki temu mniejsze, a uwolniony tłuszcz trafia wraz z limfą do wątroby, gdzie jest metabolizowany a potem wydalany. W modelowaniu twarzy jest to szczególnie przydatne w likwidowaniu podwójnego podbródka, wyszczuplaniu szyi oraz zbyt pełnych policzków.
 • Ujędrnianie. Ciepło wytwarzane przez falę radiową powoduje tzw. termo lifting. Polega to na skróceniu włókien kolagenowych, które SA podporą, rusztowaniem dla skóry. Mają one strukturę sznurka. Z czasem splot „sznurka” rozluźnia się i skóra traci sprężystość, zapada się. Ponieważ kolagen jest białkiem, wysoka temperatura powoduje jego obkurczenie. Tak dzieje się podczas zabiegu z wykorzystaniem fali radiowej. Ciepło skraca rozluźnione włókna i ponownie mogą one utrzymywać napięcie skóry. Ponadto ponieważ taka ingerencja traktowana jest przez organizm jako lekkie uszkodzenie, skóra zaczyna się natychmiast „naprawiać”, czyli regenerować budując nowe, prawidłowe włokna kolagenu. Dlatego efekty działania fal radiowych sa widoczne natychmiast po zabiegu – skrócenie włókien i po pewnym czasie – na ogół ok. 1,5-2 miesiącach gdy się one w pełni przebudują. Efekt ujędrnienia utrzymuje się długo, choć warto robić zabiegi „przypominające”.