E-mail: bellaella@bellaella.pl

Zostań dystrybutorem

Loading
ładuję..
  • Przekonałeś się o skuteczności systemu BYAS i chcesz się tym podzielić z innymi?
  • Chcesz zwiększyć swoje zarobki?
  • Nie masz pracy i chcesz zacząć zarabiać?

Dołącz do nas i zostań dystrybutorem produktów firmy Wellstar. Skontaktuj się z nami mailowo. Poszukujemy osób obeznanych z rynkiem beauty oraz fitness, skutecznych sprzedawców, ludzi, którzy „czują ten biznes”.

Poinformujemy Cię o terminach szkoleń

Inwestycja i zarazem ryzyko minimalne – koszt zakupu swojego zestawu startowego. Nic dodatkowego nie potrzebujesz. Nic nie tracisz. Poza tym żadnych zobowiązań i wszystko w twoich rękach...

Jak można zarabiać?

Model biznesowy WellStar to MLM – Multi Level Marketing, czyli budowa wielopoziomowej sieci. Każdy z dystrybutorów zarabia więc na swojej sprzedaży oraz na transakcjach dokonywanych na niższych szczeblach sieci. Skala awansu jest praktycznie nieograniczona. Twoje zyski mogą stać się większe niż twojego sponsora i obu stronom się to opłaca. Twoje zarobki zależne są tylko od twojego zaangażowania.
Obecnie firma jest w stadium szybkiego rozwoju w Polsce. W Niemczech, skąd pochodzi, w ciągu dwóch lat, zwiększyła swe obroty dziesięciokrotnie. Nie czekaj, kto pierwszy, ten lepszy!

Możesz zyskać szukając klientów, prowadząc prezentacje produktów, posiadając własny klub BSC (Beauty Style Club), rozbudowując własną sieć.

Więcej informacji: http://www.wellstar-company.com/Kariera.5151.0.html?&lang=pl